Preston Innovations Monster XTR PRO 4.2 m / 225 g - Feederový prut
Preston Monster XTR PRO 4,2 m 225 g – nejsilnější feederový prut pro extrémní vzdálenosti / Preston Innovations














| Producent: Preston Innovations | |
| Dodání již od: 140 CZK | |
| Doporučte tento produkt přátelům: | Přihlásit se a doporučit » |
Preston Innovations Monster XTR PRO 4.2 m / 225 g – feederové prut na extrémní vzdálenosti a těžké feedery
Preston Innovations Monster XTR PRO 4.2 m / 225 g je třídílný feederový prut ze série Monster XTR Pro, navržený pro extrémně daleké hody s velmi těžkými krmítky feeder. Model je ideální pro lov kaprů na velké vzdálenosti a na velkých tekoucích vodách, kde je potřeba mimořádně pevný, progresivní blank a maximální rezervu vrhací hmotnosti.
Nejsilnější feederový prut ze série Monster XTR PRO
Verze 4.2 m / 225 g je nejtěžší model celé řady Monster XTR PRO. Délka 420 cm a maximální vrhací hmotnost 225 g umožňují používat výjimečně těžké feedery a sestavy určené pro lov na velmi velké vzdálenosti.
Blank pro extrémně daleké hody
Model je vybaven velmi pevným, progresivním blankem, který umožňuje dynamické vysílání feederů na extrémně vzdálené vzdálenosti. Tato charakteristika je důležitá při lovu tam, kde klasické feederové pruty neposkytují dostatečnou sílu pro práci s těžkými krmítky.
Feederový prut pro velké tekoucí vody
Preston Innovations Monster XTR PRO 4.2 m / 225 g byl rovněž navržen pro lov na velkých tekoucích vodách. Velká vrhací hmotnost a síla blanku umožňují používat mimořádně těžké feedery, které jsou potřebné k udržení sestavy v proudu.
Konstrukce X wrap Carbon a komponenty pro větší vzdálenosti
Série Monster XTR PRO využívá blanky X wrap Carbon, očko American tackle distances guides a držák navijáku Fuji Reel Seat. Tyto prvky tvoří konstrukci zaměřenou na silné hody, těžší sestavy a feederový lov velkých ryb na dlouhé vzdálenosti.
Tři karbonové špičky pro těžký feeder
V sadě jsou tři karbonové špičky o délce 63 cm a průměru přibližně 3,5 mm. Krivky prohýbání 3.0 oz, 4.0 oz a 6.0 oz umožňují přizpůsobit signalizaci záběrů hmotnosti sestavy, vzdálenosti a podmínkám na velké tekoucí vodě.
Proč se tento model odlišuje od ostatních feederových prutů
Preston Innovations Monster XTR PRO 4.2 m / 225 g vyniká největší délkou a nejvyšší vrhací hmotností ze všech modelů v této sérii. Spojení délky 420 cm, vrhací hmotnosti 225 g a extrémně pevného, progresivního blanku z něj činí variantu určenou pro nejtěžší feederový lov v této řadě.
Pro koho a za jakých podmínek bude Preston Innovations Monster XTR PRO 4.2 m / 225 g nejlepší volbou:
✔ Pro kapraře lovící feederem na extrémní vzdálenosti.
✔ Pro použití výjimečně těžkých feederů na velkých tekoucích vodách.
✔ Pro situace, kdy je potřeba největší rezerva síly v sérii Monster XTR PRO.
✔ Pro uživatele hledající feederový prut 4.2 m s vrhací hmotností 225 g.
✔ Pro lov velkých ryb s použitím silných feederových sestav.
Složení sady:
- Prut Preston Innovations Monster XTR PRO 4.2 m / 225 g.
- Tři karbonové špičky 3.0 oz, 4.0 oz a 6.0 oz.
Specifikace produktu:
- Určen pro extrémně daleký feederový lov.
- Navržen pro práci s výjimečně těžkými feedery.
- Přizpůsoben pro lov na velkých tekoucích vodách.
- Postaven na extrémně pevném, progresivním blanku.
- Vyroben s využitím konstrukce X wrap Carbon.
- Vybaven očky American tackle distances guides.
- Vybaven držákem navijáku Fuji Reel Seat.
- Má třídílnou přepravní konstrukci.
- Dodáván se třemi karbonovými špičkami 3.0 oz, 4.0 oz a 6.0 oz.
Technická specifikace:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Typ produktu | Feederový prut |
| Značka | Preston Innovations |
| Série | Preston Monster XTR Pro |
| Model | Monster XTR PRO 4.2 m / 225 g |
| Délka | 420 cm |
| Délka přepravy | 145 cm |
| Počet dílů | 3 |
| Váha | 324 g |
| Maximální vrhací hmotnost | 225 g |
| Blank | Extrémně pevný, progresivní blank X wrap Carbon |
| Očka | American tackle distances guides |
| Držák navijáku | Fuji Reel Seat |
| Špičky | 3 karbonové |
| Délka špiček | 63 cm |
| Průměr špiček | Přibližně 3,5 mm |
| Křivky prohýbání špiček | 3.0 oz, 4.0 oz, 6.0 oz |
| Hlavní použití | Extrémní vzdálenost a výjimečně těžké feedery na velkých tekoucích vodách |
Provozovatel internetového obchodu si vyhrazuje možnost dočasné nedostupnosti nabízeného zboží v požadovaném množství, barvě nebo velikosti.
Chybí recenze tohoto zboží.
Zeptejte se na Preston Innovations Monster XTR PRO 4.2 m / 225 g - Feederový prut
Zadejte svou e-mailovou adresu a budete informováni o všech změnách týkajících se ceny, dostupnosti a popisu produktu. Budete také informováni o akcích na produkt nebo o jeho zařazení do aukce.