Preston Innovations Monster XTR PRO 4.0 m / 200 g - Feederový prut
Preston Monster XTR PRO 4.0 m 200 g – pevný feederový prut pro extrémní vzdálenosti / Preston Innovations














| Producent: Preston Innovations | |
| Dodání již od: 140 CZK | |
| Doporučte tento produkt přátelům: | Přihlásit se a doporučit » |
Preston Innovations Monster XTR PRO 4,0 m / 200 g – feederový prut pro extrémní vzdálenosti
Preston Innovations Monster XTR PRO 4,0 m / 200 g je třídílný feederový prut ze série Monster XTR Pro, navržený pro extrémně dlouhé náhozy a práci s velkými, těžkými feederovými krmítky. Model se osvědčuje při kaprařském lovu na dlouhé vzdálenosti a na tekoucích vodách, kde je potřeba silný, progresivní blank a rezerva ve vrhové váze.
Feederový prut 4,0 m pro extrémní vzdálenosti
Délka 400 cm umožňuje využití tohoto modelu v situacích, kdy je důležité dosahovat velmi velkých náhozových vzdáleností. Maximální vrhová váha 200 g dovoluje používat velká a těžká feederová krmítka, zejména když musí být sestava stabilní na větší vzdálenost nebo na tekoucí vodě.
Silný progresivní blank pro velké ryby
Model 4,0 m / 200 g je vybaven silným, progresivním blankem. Tato charakteristika umožňuje spojit sílu potřebnou pro nahazování těžkých sestav s kontrolou při zdolávání větších ryb.
Konstrukce X wrap Carbon pro náročný feeder
Série Monster XTR PRO je založena na blankách X wrap Carbon, připravených pro lov na velké vzdálenosti s velkými feederovými krmítky. V této verzi je konstrukce zaměřena na extrémní náhozy a těžký lov v proudu, kde musí prut zvládat větší zatížení.
Očka a sedlo navijáku pro daleký lov
Prut je vybaven očky American tackle distances guides a sedlem navijáku Fuji Reel Seat. Tyto prvky podtrhují dálkový charakter modelu a podporují jeho použití při silných náhozech, velkých krmítkách a těžších feederových sestavách.
Tři karbonové špičky 3,0 oz, 4,0 oz a 6,0 oz
V balení jsou tři karbonové špičky o délce 63 cm a průměru cca 3,5 mm. Zakřivení 3,0 oz, 4,0 oz a 6,0 oz umožňuje přizpůsobit práci prutu váze sestavy, vzdálenosti lovu a podmínkám na tekoucí vodě.
Proč tento model vyniká mezi ostatními feederovými pruty
Preston Innovations Monster XTR PRO 4,0 m / 200 g vyniká kombinací délky 400 cm, vrhové váhy 200 g a silného progresivního blanku. Ve srovnání s lehčími variantami série je jasně zaměřen na extrémní vzdálenosti a nahazování velkých, těžkých feederových krmítek na tekoucí vodě.
Pro koho a za jakých podmínek je Preston Innovations Monster XTR PRO 4,0 m / 200 g nejvhodnější:
✔ Pro kapraře lovící feederem na velmi velké vzdálenosti.
✔ Pro použití velkých a těžkých feederových krmítek na tekoucích vodách.
✔ Pro lov větších ryb, kdy je potřeba silný, progresivní blank.
✔ Pro uživatele hledající nejsilnější variantu s vrhovou váhou 200 g.
✔ Pro situace, kdy klasický feederový prut nemá dostatečnou rezervu síly.
Složení sady:
- Prut Preston Innovations Monster XTR PRO 4,0 m / 200 g.
- Tři karbonové špičky 3,0 oz, 4,0 oz a 6,0 oz.
Specifikace produktu:
- Určeno pro extrémně dlouhý feederový lov.
- Navrženo pro nahazování velkých a těžkých feederových krmítek.
- Přizpůsobeno lovu na tekoucí vodě.
- Postaveno na silném progresivním blanku.
- Vyrobeno s využitím konstrukce X wrap Carbon.
- Vybaveno očky American tackle distances guides.
- Vybaveno sedlem navijáku Fuji Reel Seat.
- Má třídílnou transportní konstrukci.
- Dodáváno s třemi karbonovými špičkami s prohnutím 3,0 oz, 4,0 oz a 6,0 oz.
Technická specifikace:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Typ produktu | Feederový prut |
| Značka | Preston Innovations |
| Série | Preston Monster XTR Pro |
| Model | Monster XTR PRO 4,0 m / 200 g |
| Délka | 400 cm |
| Délka při transportu | 139 cm |
| Počet dílů | 3 |
| Hmotnost | 307 g |
| Maximální vrhová váha | 200 g |
| Blank | Silný progresivní blank X wrap Carbon |
| Očka | American tackle distances guides |
| Sedlo navijáku | Fuji Reel Seat |
| Špičky | 3 karbonové |
| Délka špiček | 63 cm |
| Průměr špiček | cca 3,5 mm |
| Zakřivení špiček | 3,0 oz, 4,0 oz, 6,0 oz |
| Hlavní použití | Extrémní vzdálenosti a těžká feederová krmítka na tekoucí vodě |
Provozovatel internetového obchodu si vyhrazuje možnost dočasné nedostupnosti nabízeného zboží v požadovaném množství, barvě nebo velikosti.
Chybí recenze tohoto zboží.
Zeptejte se na Preston Innovations Monster XTR PRO 4.0 m / 200 g - Feederový prut
Zadejte svou e-mailovou adresu a budete informováni o všech změnách týkajících se ceny, dostupnosti a popisu produktu. Budete také informováni o akcích na produkt nebo o jeho zařazení do aukce.